OTÁZKY & ODPOVĚDI

Proč mé CV svěřit právě vám?

Pokud hledáš práci, životopis slouží jako první kontakt mezi Tebou a personalistou, který Tě na jeho základě může a nemusí pozvat na osobní pohovor. Nemůžeme ti sice garantovat, že s naším životopisem Tě přijmout kdekoliv, kam ho pošleš, ale můžeme Ti slíbit, že z Tvého životopisu vymáčkneme maximum a zvýšíme Tvé šance na pracovním trhu.

Za naši kariéru jsme viděli tisíce životopisů, sepsali stovky dopisů, sami absolvovali desítky osobních pohovorů včetně assessment center nejen v ČR ale i po celé Evropě. - Kdo jiný, více zkušenější, by Ti měl lépe poradit než my? Stojíme si za tím, že naše zkušenosti jsou dostatečně relevantní na to, abychom je mohli šířit dál a pomáhat tím ostatním.


Jaká je přesně nabídka YourStory?

Nabídka YourStory je poměrně široká a zahrnuje tyto služby:
  • Kompletní vytvoření CV/motivačního dopisu bez původní předlohy.
  • Kontrola pravopisných a formálních chyb, re-design CV/motivačního dopisu.
  • Přeložení stávajících dokumentů do anglického jazyka a naopak.
  • Speciální službou je VIP balíček, který obsahuje všechny výše uvedené služby včetně založení a optimalizace LinkedIn účtu a osobní kariérní konzultace.

Mám jistotu, že dokumenty z YourStory budou originální a nebudou se opakovat u dalších zákazníků?

Ano, zakládáme si na kvalitě a originalitě. Stejně tak, jak personalista nemůže obdržet dva stejné životopisy, tak je i nemožné, že by dva různí uchazeči měli stejné či podobné motivační dopisy. Každý člověk je originálem s unikátní kombinací znalostí, studijních a pracovních zkušeností. Toto je na personalistice to krásné a my to samozřejmě respektujeme. Proto ručíme za to, že žádný námi vytvořený dokument nebude stejný či podobný nějakému jinému.

Na úvodní stránce píšete o garanci spokojenosti. Co to znamená?

Jde nám především o Tvou spokojenost. Pokud budeš spokojený Ty, my budeme také. I proto garantujeme to, že pokud nebudeš spokojený s první verzí, kterou Ti pošleme, zdarma ji opravíme a předěláme tak, aby ta další byla již podle Tvých představ a případných výtek.

Budou informace, které vám poskytnu, v soukromí a bezpečí?

Samozřejmě! Zavazujeme se k tomu, že veškeré informace včetně dokumentů, které nám pošleš, využijeme pouze v rámci poskytnutí služby Tobě a nebudou dostupné žádným třetím stranám. Navíc, všechny dokumenty včetně těch finálních verzí dokumentů, které Ti pošleme, mažeme po uplynutí 4 týdnů od předání.

OK, jdu do toho! Za jak dlouho se můžu těšit na vámi upravené dokumenty?

To nás těší. Zpracováné dokumenty můžeš zpravidla očekávat do 24 - 48 hodin poté (ve vyjímečných příležitostech o něco déle), co obdržíme platbu za objednané služby.

Jak mohu zaplatit za vaše služby?

V současné době fungují platby přes PayPal či bankovním převodem. Přesné informace, jak zaplatit za poskytovanou službu, obdržíš emailem spolu s objednávkou.

Máš další dotazy?

Kontaktuj nás na našem Facebooku, telefonu +420 778 022 727 a nebo nám pošli email an adresu ahoj@yourstory.cz